کیس های که ایرانیان ارائه میدن اما ردی دریافت میکنند

خانه پناهجویان ایرانی مقیم ترکیه _سلام . موضوعاتی مثل درگیری با پدر – خواهر- برادر و یا نامزد داشتم که به زور میگه باید به من ازدواج کنی .

 

📌پدرم معتاد منو میخواسته بفروشه .

📌پدر قمار باز منو میخواسته تو قمار بده به فردی.

📌 اینها دلیل قانع کننده ای برای #پناهندگی با این اوضاع کنونی نیست .

📌فان: میتوانید بگین پدرم کولر اول صبح خاموش میکرد .

📌ما در ۲۰۱۸ هستیم نه در سال ۲۰۱۵ المان

🔸اون موقع شما شاید این موضوعات مطرح میکردین قبولی میگرفتین ولی همانطور که میدانید شرایط عوض شده و کسی دلش برای شما نمیسوزه .

🔸واقعیت ماجرا اینکه این کشور های #مهاجر یا پناهجو پذیر برای ۲موضوع اصلی روی خوش نشان میدادن به مردم خاورمیانه و افریقا

.

💢یک .نیروی کار ارزان قیمت

🔸میدانیم که یک پناهجو #ایرانی وقتی میره به کشوری مثل المان تا بخواد دوره های اموزشی و زبان طی کنه چندین سال زمان میبره و در این سال ها از ایشون به عنوان نیروی کار استفاده شده در ان کشور تا فرد بخواهد سرمایه ای جمع کنه و صاحب بیزینس خودش بشه چند سال طول میکشه .

💢دو: رشد منفی جمعیت

🔸بعضی از کشور ها علاوه در نظر گرفتن شماره یک به رشد جمعیت کشورهم فکرمیکنن میدانیم که خانواده خاورمیانه تعداد فرزندان زیادی دارند و این باعث رشد مثبت در جامعه کشور پناهجو پذیر خواهد شد .

🔸نکته : چیزی که همه در ظاهر بهش اشاره میکنن ولی در عمل هیچ اعتقادی بهش ندارند و به نوعی دارند خودشون ادم خوبه داستان نشان میدن .

اونم اینکه دم از حقوق بشر میزنن و از مهربانی و پذیرش پناهجویان حرف میزنن . البته باید از سیاستمدارانی مثل مرکل و اوباما تشکر کرد .

🔸در شرایط کنونی کشور ها سعی میکنند افرادی که واقعا مشکل دارند بپذیرند نه افرادی که از خشونت های عادی هر جامعه ای فرار کردن .

 

 

💢اگر منطقی فکر کنیم خشونت های خانوادگی در همه کشور ها رخ میده ایا فردی که در سوئیس است و مورد خشونت قرار گرفته باید برود آلمان درخواست پناهندگی بده ؟!؟ پاسخ خیر است .

🔸وزیر دادگستری امریکا چندی پیش عنوان کرد افرادی که به واسطه کیس های اجتماعی از نوع خشونت علیه زنان به این کشورپناهنده شدن اند نمیتوانند قبولی دریافت کنند چون این یک موضوع عادی و طبیعی هر جامعه است .

🔸افرادی که در شعب یوان این نوع کیس هارو دادن و اگر قبولی دریافت کردن بدانند که امریکا این نوع کیس هارو قبول نخواهد کرد .

🔸وزیر دادگستری آمریکا : در حکمی تعیین کننده تقاضای پناهندگی یک زن قربانی خشونت خانگی از ال‌سالوادور را رد کرده است.

🔸جف سشنز گفته است صرف اینکه کسی قربانی خشونت خانگی یا خشونت باندهای جنایتکار باشد او را واجد شرایط کسب پناهندگی از آمریکا نمی‌کند.

🔸عالیرتبه‌ترین مقام قضایی #آمریکا گفته است «وضعیت پناهندگی جوابی برای دشواری‌های عمومی نیست». او مهاجران را به سوءاستفاده از نظام مهاجرت آمریکا متهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *