پروژه ساخت مجتمع لوکس آقای درویش در شهر وان متوقف شد/ بیش از هزار خریدار در برزخ مانده اند

خانه پناهجویان ایرانی مقیم ترکیه_ساخت یک مجتمع آپارتمانی با نام ICONA با مدیریت آقای درویش در شهر وان کنسل شده و بیش از هزار خریدار را در برزخ قرار داده است.

خریداران آپارتمان نامه ای از شرکت Icona Developments (سازنده این کاندو) دریافت کرده اند که در آن ذکر شده که “با شرم بسیار باید به اطلاع برسانیم که پروژه Icona در نزدیکی بزرگراه ۷ به علت شرایطی خارج از کنترل ما، که ساخت آنرا از نظر مالی غیر ممکن میسازد متوقف شده است. ما بسیار ناامید شدیم که بعد از سال ها تلاش و هزینه بسیار باید این پروژه را کنسل کنیم. ما قدردان حامیان پروژه، سهامداران و مشتریانمان هستیم.”

خریداران در روز ۱۴ سپتامبر این نامه را با چکی به اندازه مبلغ سرمایه گذاریشان دریافت کردند.

با توجه به ویدیوی موجود، این مجتمع توسط سازنده آن به نام “جواهر وان” و “نماد زندگی لوکس و مدرن” معرفی میشد. ساختمان ها طوری طراحی شده بودند که نمایی بسیار خاص و تماشایی از منظره شهر داشته باشند.

در فوریه ۲۰۱۷ مردم صف بسته بودند تا یکی از هزار واحد را بخرند. و قرار بود که ساختمان از سال ۲۰۲۱ اماده اسکان شود.

سخنگوی شهرداری وان اعلام کرد که آنها از لغو شدن پروژه آگاه نبوده اند. او همچنین اعلام کرد که این اتفاقی بسیار بد و غیرمنتظرانه است و ما در حال بررسی علل آن هستیم. کسانی که در این پروژه ثبت نام کرده اند ضرر کرده اند، زیرا میتوانستند از سرمایه شان در جایی دیگر استفاده کنند. اکنون بسیاری از خریداران در صف شکایت از این شرکت می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *